WeCreativez WhatsApp Support
Sevgili kardeşim ben Medyum Harun sana nasıl yardımcı olabilirim.
Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Medyum Medyumlar
ayrac
Medyum yâda medyumlar denildiğinde halk arasında olağan üstü güçleri olan kişiler gelir. Hisleri ve görüntüleri açık, metafizik alemle iletişim kurabilen irtibatı yüksek psişik yetenekleri olan kişilerdir. Gücünü pozitif yönde insanların faydalanması için kullanan medyumlar kendine danışan, insanları da pozitif enerjisiyle olumlu yönde etkileyebilen kişilerdir.

İyi yönde yani pozitif yönde çalışan bir medyum birde asla kendisine kötü amaçlar için (kötü amaçlı büyü yaptırmak- başkalarına zarar vermek v.s ) başvuran kişilerin bu başvurularını kabul etmez. Tek amacı insanların hayatlarını düzenlemek ve yoluna sokmaktır.Fakat bir de ilmini gücünü kötü yönde kullanan kişiler vardır ki böyle kişilerde sizlerin sıkıntılarına malesefki çare olamaz.

Bir kişi sıkıntıya uğradığında çaresiz kaldığını ve tükendiğini hissettiğinde bir medyuma başvurur ve çözüm bulmasını ister. Sıkıntılarından kurtulmak ister. Gerçek bir medyum ise kişilerin bu sıkıntılarından kurtulmasını sağlar. İnsanlığa hizmet veren enerjisini ve ilmini bu yönde kullanabilen kişiler gerçek medyumdur. İnsanlığa faydalı olmadıktan sonra medyum olmak bir işe yaramaz. Medyum olmak sanıldığı gibi kolay bir durum değildir. Bir medyum hem enerjisini iyi kullananbilen bir kişi hemde derin bir ilmi bilgiye sahip olan bir kişidir.

Cinlerin Musallat Olması Ve tedavisi

Cin musallatı, insanlara pek çok sebepten dolayı olabilmektedir. Bunlardan biri büyüdür. Büyü yoluyla kişilere cinler musallat olduğu gibi farklı yollarlada musallat olduklarını görmekteyiz.

Cinler musallat oldukları kişilerin hayatlarında yaşamlarında olumsuzluklara sebep olmaktadır. Güzel giden bir gidişatın bozulması, kısmetlerin kapanmasına, sürekli aksiliklerin sorunların çıkmasına, olmayacak şeylerin olmasına cinlerin musallat sonucu görülen vakalardan sadece birkaçıdır.

Kişilere musallat olduktan sonra yavaş yavaş bir takım telkinlerle beyin frekansını karıştırarak kontrol altına almaya başlarlar. Hayatlarının nasıl da olumsuzluğa gittiğini kişiler kendi gözleriyle görürler. Neydim ne oldum gibi düşüncelere kapılma da bu konuya örnek verilebilinir.

Bazı telkinlerle artık hayat akışının olması gereken yöne değilde, tam aksine akmaya başladığını zamanla anlarlar.

Kişilerin başına ne gelirse gelsin muhakkak Allah bir çıkış kapısı yaratmıştır. Önemli olan o çıkışı Allah’tan istemek. Sizler çözülmeyecek sandığınız pek çok konunun çalışmalar ile nasılda çözüldüğünü kendiniz şahit olun. Bu konunun tedavisi için daha detaylı bilgi amaçlı iletişime geç. Medyum Harun